Yeni Çağ Web Tasarım

2009 Yılında Kurulan Yeni Çağ Web Tasarım Reklamcılık, Kurumsal Web Siteleri, Kişisel Web Siteleri, Proje Bazlı Web Siteleri, E-Ticaret Siteleri, Arama Motoru Optimizasyonu Seo, Sosyal Medya Yönetimi, İnternet reklamcılığı, Google Adwors Reklamcılığı ve Makale Yazarlığı alanlarında konusunda uzman ve deneyimli bir ekiple profosyonel çözümler üretmektedir. 

Artık sizinde İNTERNET'te yer alma zamanınız geldi.. Sizinde göz kamaştıran ve kişiliğinize yada şirketinize uygun bir web sayfanız olsun istiyorsanız doğru yerdesiniz. Web tasarımı konusuna çok farklı bir bakış açısı olan Yeni Çağ Tasarım İnsan Kanyakları Reklamcılık & Bilişim Hizmetleri Grubu klişeleşmiş web sitesi anlayışının teknolojinin önünde engel olmaktan öte gidemediği bilincini, en iyi şekilde; verdiği hizmetlerle, müşterilerinde bıraktığı memnuniyetle ve yine müşteri aracılığıyla büyüyen müşteri kitlesiyle göstermiştir. Web Tasarımı, Seo Uzmanlığı ve Grafik Tasarım dallarında ayrılan kadrosuyla, web siteniz için tek fikir düşüncenin değil, çoklu çalışma sistemiyle üretilen hizmetin kalitesini gösterme çabasındadır. Grafik tasarımı olarak görsellik açısından oldukça zengin olduğu halde, hız olarak da bir çok siteden daha hızlı çalışan internet siteleri tasarlıyor, müşterilerimizin kimliğini Internet üzerinde en güzel ve en hızlı şekilde yansıtmaya çalışıyoruz.

 

Firmamız kuruluşunda amaçladığı çizgiden sapmayarak hem kendi alanında, hem de faaliyet alanlarında hizmet veren firmaların güvenini kazanmış ve bu kazanımlardan aldığı güçle aynı hedef ve amaçla yoluna devam etmektedir.

 

Bilgisayar ve internetin beklenenden çok daha hızlı bir şekilde yayılmasıyla büyük bir pazar doğmuştur. Bu pazar; tanıtımını ve reklamını yapmak isteyen herkese açık olmakla birlikte, bir çok reklam aracında olduğu gibi uçuk rakamlara değil tahmin edilenden çok daha az rakamlara mal olmaktadır.
 

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ....

IŞIĞIMIZ MÜŞTERİLERİMİZİN GÜLÜMSEYİŞİDİR...

7/24 ÇAĞRI MERKEZİ ( 0532 ) 328 41 11

Yeteneklerimiz

Web Tasarım & Yazılım

100%

Seo

95%

Grafik Tasarım

97%

Vizyonumuz

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Misyonumuz

Türkiye’nin güvenilir ve özel yazılım geliştirme konusunda uzman şirketleri arasında, kaliteli hizmet ve fiyat politikası ile tercih edilen adı saygın bir kimlik sahibi olmak.

Sıkça Sorulan Sorular


Web tasarımı fiyatı işlenecek içerik, oluşturulacak sayfa sayısı ve yazılacak olan web sitesini yazılımına göre gün hesabı yapılarak fiyatlandırılır. Web sitesi kaç dilli olacağı, SSL olup olmayacağı, özel formlar yazılması durumuna göre fiyata yansımalar yapılamtadır.

Web hosting (barındırma) ve domain tescil hizmeti veriyoruz. İşlemler yıllık veva birkaç yıllık yapılabiliyor. Gerekli takibi sağlayarak müşterimize durumla ilgili bilgi vererek gerekli uzatma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Yapılan projeye göre web sitesi tasarım çalışmaları süresi değişmektedir. Standartlar dahilinde Kurumsal Web Tasarım çalışması yaklaşık 1 hafta içerisinde tamamlanabilmektedir. Bu süre içerisinde; web sitesi yönetim paneli ve mobil versiyonu çalışması da yapılmaktadır. Bazı projeler kapsamı itibari ile 2-3 ay sürebilmektedir.