Makaleler

Seo Uzmanı Ne İş Yapar?

By Haziran 26, 2019Nisan 21st, 2020No Comments

Seo Uzmanı Ne İş Yapar?

Seo uzmanı; internet sitelerinin arama motorlarında iyi bir yere gelmesini sağlayan ve ziyaretçilerin aradıklarını bulmaları için gerekli analiz, değerlendirme, sentez, takip etme ve rapor sunma işlemlerini yürüten kişidir. Arama motoru optimizasyon işlemlerinin daha yaygın hale gelmesiyle önemli bir meslek dalı olan Seo uzmanlığı, bir web sitesi için gerekli tüm süreçleri yürütür.

Türkiye’de Organik Seo Çalışmaları Yürüten Seo Ajansı ile Tanışın

Seo sürecinde farklı anlayışlar söz konusudur. Son zamanlarda gelişen önemli bir disiplin olma yolunda ilerleyen Seo çalışmalarının en etkili olanı organik Seo çalışmalarıdır. Ajansımız bünyesinde görev yapan Seo uzmanlarımız yaygın olan anlayıştan biraz daha farklı hareket etmektedir. Yaptığımız çalışmalar sonucunda tamamen doğal yollardan web sitenizin rakipleri arasından sıyrılmasını sağlıyoruz. Sistematik bir programa göre yürütülen çalışmalarımız siteye özel olarak her ayrıntısı titizlikle planlanmaktadır.

Hit Paketleri ile Ziyaretçileriniz Artsın

Hit paketleri birçok Seo ajansı tarafından kullanılan ve ziyaretçi sayınızı arttırmaya yönelik çalışmalardır. Ancak bir çok uzman ekip bu hizmeti Seo sürecinin ana parçası olarak görür. Ancak bizler yürüttüğümüz etkili organik Seo çalışmalarını destekleyen ek bir hizmet olarak sağlamaktayız. Yani sitenizde yürüttüğümüz çalışmalardan daha etkili sonuçlar almak adına hit paketlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Yeni Nesil Seo Uzmanları ile Tanışın

Yeni nesil Seo uzmanlarımız tamamen profesyonel bir anlayışla web siteniz için;

  • Firmanızın kurumsal optimizasyonlarını gerçekleştirir.
  • Google tarafından uygulanan en güncel algoritma yaklaşımlarını çalışmalarında aktif olarak kullanır.
  • Doğru anahtar kelimeleri manuel olarak web sitenizde belli bir plan üzerinden paylaşır.
  • Web sitenizin ara yüzünü kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlar.
  • Gerekli analizleri yaparak sizlere süreçleri raporlayıp sunumları gerçekleştirir.
  • Alternatif değerlendirme yaklaşımlarıyla rakiplerinizin Seo çalışmalarını değerlendirir ve gerekli çalışmaları rakiplerinizin web sitelerine yönelik daha üstün bir çalışma gerçekleştirir.

 

 

Aklınıza takılan bir şeyler mi var? burayı tıklayınız

Ajans: +90 532 328 41 11

© 2019 Web Şehri Seo Ajansı